На відстані 250 метрів від набережної «Рошен» зупинять торгівлю алкоголем та знесуть незаконні «генделі»

Вже давно набережна «Рошен» стала одним з найулюбленіших місць відпочинку вінничан. Саме тут проводять свій час малеча з батьками, молодь, дорослі. Набережну відвідує безліч туристів, що приходять подивитися на фонтан. Це місце стало однією з візитівок Вінниці. Всі помітили, як змінилася набережна останнім часом. Всюди прибрано, чисто.

Приємно поглянути на зелену територію, дерева, що ростуть навколо. Приділяється велика увага розширенню інфраструктури об’єкту, аби вінничани та гості міста почувалися комфортно та могли насолодитися не лише красою фонтану, але й відпочинком на прилеглій до нього території. 

 На початку літа було презентовано нову програму під назвою «Лебедине озеро», яка дуже сподобалася вінничанам та гостям міста. Фонтан привабив до себе велику кількість туристів. Всі, хто відвідав дійство на набережній, були в захваті від побаченого. Відомо, що зараз знову готується нова програма, над якою працюють німецькі фахівці. Деталі поки не розголошуються, але скоро вінничани та туристи знову будуть здивовані.

Зараз набережна передана на утримання комунальному підприємству «Подільський туристично-інформаційний центр», який докладає зусиль, аби втілити в життя нові туристичні, інформаційні та культурно-розважальні програми, цікаві для людей різного віку. Щовихідних організовуються виступи Театру живої скульптури та артистів оригінального жанру. Запроваджені нові туристично-розважальні проекти «Дитяче караоке на Фонтані», «Освідчення на Фонтані», «Вітання дошколярика на Фонтані». З’явився новий цікавий сервіс з обслуговування вінничан та гостей міста: cолодощі та сувеніри продають дівчата в стилізованих сукнях, стюардеси-екскурсоводи розповідають про місто та його історію. Екскурсії проводяться як пішохідні, так і велосипедні на велорикшах. Велокав’ярні та кафешки-канапешки пропонують відвідувачам каву, чай, шоколадне фондю, фрукти в шоколаді, справжній вінницький квас та лимонад.

Сумісними зусиллями правоохоронних органів та департаментів міської ради на сьогоднішній день на набережній практично припинено стихійну торгівлю. «Це була дійсно велика та важка робота, у вихідні дні виходило по 40 інспекторів, які працювали зі «стихійщиками», —  каже Руслан Анфілов. — Сьогодні щодня з 11 до 23 години проходить патрулювання цієї території, і я вдячний правоохоронним органам за результат».

Та не всі вінничани й гості міста відпочивають культурно. Непоодинокими є випадки відпочинку компаній напідпитку, адже поряд із набережною розмістилося багато торговельних точок, які продають алкогольні напої як у пляшках, так і «на розлив». Дійшло до того, що прямо навпроти дитячого майданчику на повну наливають пиво. «Хотілось би покращити культуру поведінки деяких відвідувачів — припинити відвідування набережної людей в стані алкогольного сп’яніння, порушення громадського порядку, засмічення території. І саме велика чисельність навколо набережної місць, де продають алкоголь, сприяє скупченню громадян, які відпочивають некультурно», — каже начальник відділу молоді та туризму Руслан Анфілов.

Аби підтримувати територію набережної «Рошен» в належному стані – її доводиться прибирати 6 разів на добу. Відпочинок людей в стані алкогольного сп’яніння та продаж алкогольних напоїв заважає повноцінно насолоджуватись відпочинком громадянам, які приходять на набережну цілими родинами. Тому 7 червня, під час розгляду на засіданні виконкому міської ради питання «Про встановлення режиму використання та утримання території набережної «Рошен»», Руслан Анфілов виніс пропозицію розглянути питання заборони продажу алкогольних напоїв в безпосередній близькості біля набережної. Міський голова Володимир Гройсман зауважив, що дана пропозиція є цілком слушною, адже раніше подібна ситуація була і у Центральному парку імені Горького. Зараз там алкоголь продається не у всіх торговельних точках, а виключно у спеціально відведених місцях, наприклад, у ресторанних закладах.

Р.S. 29 серпня відбулись громадські слухання, на яких вінничани підтримали ініціативу обмежити продаж алкоголю та пива на відстані 250 метрів від набережної "Рошен". Найближчим часом встановлять пункт туристичної інформації, висадять нові квіти та деревця і набережна стане зеленою красунею. 


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Киеве коктейлем Молотова взорвали автомобиль: видео

19.07.2017 - 01:33
Ночью в Киеве во дворе дома по улице Дарвина, 5 загорелся и полностью выгорел микроавтобус. Очевидцы сумели снять это на видео. На нем видно как пылает бус и при этом ...

Подборка смешных анекдотов и забавных видео

09.02.2019
Мама, я посуду помыла, уроки ...

На детском карнавале в Париже взорвалось чучело: видео, фото

01.04.2017
Страшный взрыв прогремел на детском ...

На окраине Москвы пожар уничтожил крупный рынок: видео

09.10.2017
Воскресным вечером на окраине Москвы ...