Українські військові перехопили телефонну розмову Путіна з командуючим військами в Криму

Російська влада намагається спровокувати українські збройні сили до початку військових дій. Про це журналістам розказав підполковник Володимир Бондарук, заступник Волинського обласного військового комісара з виховної роботи, - інформує інтернет-видання «Під прицілом». Українські військові перехопили телефонну розмову Президента РФ Путіна з військовокомандувачем, який зараз керує операціями в Криму. Як розповів під час брифінгу Володимир Бондарук, російський Президент дуже допитувався у своєї армії, чому укараїнські військові не відкривають вогню. Далі він запитує, чи росіяни їх не провокують, а коли отримує ствердну відповідь, запитує, що вони кажуть у відповідь. «Вони нас просто посилають», - так відповідає президентові Росії його співзмовник, - розповів Володимир Бондарук.
 
adpartner
Загрузка...
 
recreativ
загрузка...
https://teaser.cash

Комментарии закрыты.

  1. Влад  |  3 марта 2014 в 21:05

    Да-а-а-а-а! До чего чего дожились! Замполиту военкомата докладывает РКР СБУ….. Или он может быть лично на геостационарку слетал, чтоб спутниковый скремблированный разговор подслушать….. Даже не смешно. Перед публикацией модератору не мешало бы хоть какую-то консультацию получить о современных видах военной связи.

Video >>

Автомобиль врезался в толпу зрителей во время гонок (видео)

28.03.2015 - 13:25
На «Северной петле» немецкого автодрома Нюрбургринг в субботу произошла серьезная авария, унесшая жизнь одного из зрителей. В эти выходные на легендарной трассе стартовала серия VLN Endurance Racing Championship Nürburgring. В ...

Смеющаяся лиса

06.11.2015
Лисе удалось добыть пернатую дичь. ...

Котенок помог собаке обрести свободу (видео)

18.06.2015
Есть выражение – живут как ...

Кролики, спящие в стаканах, — видео для релаксации

13.01.2016
Обычно кроликов содержат в клетках. ...