У Вінниці затримали на «гарячому» грабіжника

Вінницькою місцевою прокуратурою направлено до суду кримінальне провадження про обвинувачення Н. у вчиненні грабежу та низки крадіжок із квартир жителів міста Вінниці.

В ході слідства встановлено, що злочинець, підбираючи ключі від вхідних дверей, проникав до квартир, звідки викрадав кошти, мобільні телефони, планшети, ноутбуки  та інше майно, а в подальшому викраде збував до ломбардів.

Крім того, одного весняного дня Н. проник до квартири потерпілої Б. та заволодів її грошима і технікою, однак, коли обвинувачений намагався залишити приміщення, його було викрито малолітнім сином потерпілої.

Проте, Н. продовжив свої злочинні дії та з місця скоєння злочину зник.

Дії  Н. кваліфіковано за ч. 3 ст. 185 Кримінального кодексу України - таємне викрадення чужого майна (крадіжка), вчинена повторно та поєднана з проникненням у житло та за ч. 3 ст. 186 Кримінального кодексу України – відкрите викрадення чужого майна (грабіж), вчинений повторно та поєднаний з проникненням у житло.

Одразу після скоєння злочину Н. затримано. За процесуального керівництва Вінницької місцевої прокуратури його поміщено під варту, а кримінальне провадження в стислі терміни скеровано до суду. Наразі обвинувачений очікує на вирок суду, йому загрожує покарання у виді позбавлення волі на строк до 8 років.

Прокурор Вінницької місцевої прокуратури
юрист 1 класу Олена Александрова

 
adpartner
 
Загрузка...
recreativ
загрузка...
https://teaser.cash

Комментарии закрыты.

Video >>

Опубликован видеоролик реального боя, снятый украинским солдатом на экшн-камеру (видео)

23.04.2016 - 13:09
Не многие из нас, тех, кто не воевал, имеют представление о том, что реально происходит во время боя. Разве, что по художественным фильмам. Украинский солдат во время перестрелки с «русскими» в ...

Как приучить кота к унитазу

10.09.2016
Вы мечтаете, чтобы ваш питомец ...

Мужики сделали и успешно испытали мусоромет (видео)

26.07.2015
Лучшие инженеры бьются над тем, ...