У Вінниці затримали на «гарячому» грабіжника

Вінницькою місцевою прокуратурою направлено до суду кримінальне провадження про обвинувачення Н. у вчиненні грабежу та низки крадіжок із квартир жителів міста Вінниці.

В ході слідства встановлено, що злочинець, підбираючи ключі від вхідних дверей, проникав до квартир, звідки викрадав кошти, мобільні телефони, планшети, ноутбуки  та інше майно, а в подальшому викраде збував до ломбардів.

Крім того, одного весняного дня Н. проник до квартири потерпілої Б. та заволодів її грошима і технікою, однак, коли обвинувачений намагався залишити приміщення, його було викрито малолітнім сином потерпілої.

Проте, Н. продовжив свої злочинні дії та з місця скоєння злочину зник.

Дії  Н. кваліфіковано за ч. 3 ст. 185 Кримінального кодексу України — таємне викрадення чужого майна (крадіжка), вчинена повторно та поєднана з проникненням у житло та за ч. 3 ст. 186 Кримінального кодексу України – відкрите викрадення чужого майна (грабіж), вчинений повторно та поєднаний з проникненням у житло.

Одразу після скоєння злочину Н. затримано. За процесуального керівництва Вінницької місцевої прокуратури його поміщено під варту, а кримінальне провадження в стислі терміни скеровано до суду. Наразі обвинувачений очікує на вирок суду, йому загрожує покарання у виді позбавлення волі на строк до 8 років.

Прокурор Вінницької місцевої прокуратури
юрист 1 класу Олена Александрова

 
 
НовостиМира
recreativ
загрузка...

Комментарии закрыты.

Video >>

Сотрудница полиции России станцевала в знак протеста откровенный танец

23.06.2016 - 20:12
Прикольный случай произошел в России, где молодая и достаточно симпатичная сотрудница московского УВД, которая работает при метрополитене, в откровенном одеянии сняла себя танцующей. Причем, танец был не просто так, а ...

Отпущенный судом винничан совершил очередное зверское убийство (видео)

12.12.2015
Винницкий горсуд приговорил 23-летнего мужчину ...

Собака спасает рыбу, обливая её водой (видео)

16.11.2015
Удалось снять видео, на котором ...