У Вінниці касир ломбарду привласнив кошти закладу

Житель Вінниччини впродовж листопада-грудня 2017 року, перебуваючи на посаді касира-оцінювача одного з ломбардів міста Вінниці і будучи матеріально відповідальною особою, підробив тринадцять договорів застави майна, внісши до них неправдиві відомості щодо предметів застави та інформацію про неіснуючих людей. На підставі підроблених документів він видавав з каси ломбарду грошові кошти на суму близько 45 тисяч гривень, які в подальшому використовував на власні потреби.

Виявивши підроблені документи та відсутність грошових коштів, власники фінансової установи звернулись до правоохоронних органів міста Вінниця. За вказаним фактом правоохоронцями зареєстровано кримінальне провадження, а дії зловмисника кваліфіковано за чч.1, 3 ст.358, чч.1, 3 ст.191  Кримінального кодексу України.

За результатами досудового розслідування у даному кримінальному провадженні Вінницькою місцевою прокуратурою спрямовано обвинувальний акт відносно зловмисника до Вінницького міського суду.

Суд, дослідивши всі обставини кримінального провадження, визнав обвинуваченого винним за підроблення офіційних документів та привласнення коштів ломбарду та призначив йому покарання у виді позбавлення волі з іспитовим строком.

Окрім призначеного покарання, судом також задоволено позов товариства до обвинуваченого та ухвалено стягнути з нього грошові кошти на суму завданих збитків.

Прокурор Вінницької місцевої прокуратури
Олег Мидвецький


 
adsteroid
НовостиМира
РэдТрэмОбменный
 

Комментарии закрыты.

Video >>

Сильный пожар на крупном рынке в Одессе: видео, фото

22.04.2017 - 21:15
Около шести вечера в Одессе на рынке «Северный» в Суворовском районе произошел сильный пожар. По предварительным оценкам, огонь разбушевался в торговых рядах общей площадью около четырех-пяти сотен квадратных метров. На место ...

Мощный ураган «Харви» терзает Техас: видео, фото

26.08.2017
У побережья Мексиканского залива бушует ...