У Вінниці грабіжник в стані наркотичного сп’яніння вирвав з рук неповнолітньої дівчини мобільний телефон

На початку травня поточного року до поліції звернулась 15-річна мешканка м. Вінниці та повідомила, що по вул. Генерала Арабея у м. Вінниці невідомий чоловік відкрито шляхом ривка заволодів її мобільним телефоном марки «Samsung».

По гарячим слідам співробітниками патрульної поліції було встановлено чоловіка, який по опису був схожим на злочинця. Однак, зловмисник при собі не мав викраденого телефону.

Як виявилось у подальшому, злочинець одразу після скоєння злочину, пробігаючи через лісосмугу, заховав викрадений телефон у стовбурі  дерева. При цьому викрадене майно потерпілої згодом було вилучено співробітниками поліції.

Правопорушником виявився раніше неодноразово судимий 34-річний вінничанин, який станом на момент скоєння злочину ще й перебував у стані наркотичного сп’яніння.

За результатами досудового розслідування Вінницькою місцевою прокуратурою до суду направлено обвинувальний акт.

Правову оцінку діям 34-річного грабіжника вже надав Вінницький міський суд Вінницької області, який визнав останнього винним у скоєнні інкримінованого йому злочину та засудив останнього до позбавлення волі.

Прокурор Вінницької місцевої прокуратури юрист 1 класу
Андрій Юрійович Ковтун

 
adpartner
Загрузка...

Комментарии закрыты.

Video >>

В Подмосковье потерпел крушение танк (видео)

03.06.2016 - 15:53
Происшествие с танком случилось у Наро-Фоминска Московской области. Там, как известно, дислоцируется Кантемировская дивизия. По официальной информации оборонного ведомства России – танк свалился с перевозящего его трейлера. Авария произошла из-за ...

Кот восседающий в миске

27.02.2016
На видео – кот, который ...