Начальник УМВД Виктор Русин заявил, что винницкая милиция будет защищать права граждан

rusin_1«РЕАЛ» получил текст обращения Виктора Русина к горожанам. Приводим его дословно.

Начальник УМВС України у Вінницькій області Віктор Русин звертається до усіх громадян, які беруть участь в  мирних акціях протесту, дотримуватись чинного законодавства, не порушувати громадський порядок, не піддаватись на провокації.

Керівництво УМВС в свою чергу запевняє, що вінницька міліція  захищатиме права громадян на проведення мирних зібрань та жодним чином не перешкоджатиме у здійсненні законних прав та інтересів. Головне завдання міліції – охорона громадського порядку та забезпечення безпеки людей.

На деяких Інтернет-ресурсах поширена інформація про те, що вінницький «Беркут» відмовився виконувати наказ керівництва. Дана інформація не відповідає дійсності. Бійці вінницького спецпідрозділу «Беркут»  виконують службові обов’язки з охорони громадського порядку за місцем дислокації. Частина бійців спецпідрозділу, які  з 25 листопада відкомандировані до Києва, продовжують нести службу по забезпеченню правопорядку у столиці.

СЗГ УМВС України у Вінницькій області


 
adsteroid

Комментарии закрыты.

  1. Олег Викторович  |  1 декабря 2013 в 13:17

    Права каких граждан будет защищать доблестная милиция, тух кто митингует и мешает остальным гражданам или тех кому мешают? Вопрос риторический. В нашей стране всегда одни равнее других, УРОДЫ

Video >>

ДНР обстреляла из артиллерии КПВВ: видео

30.04.2018 - 13:32
Накануне российско-террористические формирования обстреляли КПВВ Майорск из 122 мм артиллерии. Фонд «Повернись живим» показа видео с последствиями прилета снарядов — били мощно, даже рельсы ЖД-полотна разорвало. Волонтеры из фонда напоминают, ...

Как кот с совой весело проводят время (видео)

20.01.2016
Продолжая тему дружбы между животными, ...

Кошка показывает котенку, как пить воду (видео)

15.04.2016
Детей нужно не только родить, ...