На Вінниччині директор приватного підприємства привласнив бюджетні кошти

Вінницькою місцевою прокуратурою встановлено, що директор приватного підприємства за результатами виконання будівельних робіт на території однієї з сільських рад Вінницької області привласнив бюджетні кошти.

Для реалізації свого злочинного задуму директор підприємства зазначив в акті приймання виконаних будівельних робіт завищені об’єми виконаних робіт та роботи, які даним підприємством не виконувались.

У реалізації цього злочинного плану директору підприємства допоміг інженер технічного нагляду, який повинен був слідкувати за відповідністю обсягів та якістю виконаних будівельно-монтажних робіт, а натомість, достовірно знаючи, що в акті приймання виконаних будівельних робіт директором підприємства зазначені неправдиві відомості, підписав зазначений акт та посвідчив його своєю печаткою.

Внаслідок неправомірних дій вищевказаних осіб сільській раді завдано збитків майже на 20 000 грн.

Вінницькою місцевою прокуратурою директору підприємства повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 366 КК України – тобто складання службовою особою завідомо неправдивого офіційного документу та ч.2 ст. 191 КК України – тобто заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем.

В свою чергу інженер технічного нагляду підозрюється у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 5 ст. 27 ч. 1 ст. 366 КК України – тобто пособництво у складанні службовою особою завідомо неправдивого офіційного документу та ч. 5 ст. 27 ч.2 ст. 191 КК України –пособництво у заволодінні чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем.

Наразі досудове розслідування у кримінальному провадженні триває.

Прокурор Вінницької місцевої прокуратури
Олег Мидвецький

 
adsteroid
novostimira
РэдТрэмОбменный
 

Комментарии закрыты.

Video >>

Появилось видео странного теракта в Екатеринбурге

04.09.2017 - 22:34
В российском Екатеринбурге произошел довольно странный теракт. Мужчина не микроавтобусе УАЗ подъехал к местному кинотеатру «Космос» и вроде как попытался пробить им вход. Но так как скорость была черепашья, сделать этого ...

Израильтяне сделали танк «прозрачным»

02.07.2016
Израильская компания Elbit Systems анонсировала выпуск ...

Компания Glock создала новый пистолет, – видео

10.01.2018
Австрийская компания Glock анонсировала выход ...

Нарядная прическа за несколько минут (видео)

17.11.2015
Часто случается так, что Он ...