В жовтні у Жмеринському районі буде здано в експлуатацію будинок за держпрограмою «Доступне житло»

Перший заступник голови облдержадміністрації Максим Боровський з робочим візитом відвідав Жмеринський та Хмільницький райони. 

Завітавши до села Станіславчик Жмеринського району, він відзначив позитивні зрушення в частині реалізації поставлених завдань. Там здійснюється будівництво дев’яти спарених одноквартирних житлових будинків загальною площею 1727,05 кв. м. Фінансування ведеться за рахунок коштів державного бюджету, передбачених програмою «Власний Дім». До введення будинку в експлуатацію, заплановано на жовтень поточного року, залишилося лише провести роботи по утепленню фасаду та завершити благоустрій. Для цього виділено додатковий кредит у сумі 405,0 тис. грн.

Над удосконаленням механізму забезпечення доступним житлом населення працює і місцева влада Хмільницького району. Міською радою прийнято рішення про проведення конкурсу на визначення замовника з будівництва восьмиквартирного житлового будинку. Положення про порядок проведення конкурсу рішенням сесії включено в план регуляторних актів. Через місяць положення планується затвердити сесією міської ради.

«Лише об’єднавши зусилля обласної та районної влади ми зможемо успішно реалізовувати програму «Доступне житло» задля покращення соціальних стандартів життя населення Вінниччини. Ми маємо забезпечити максимально ефективне виконання завдань Глави держави і забезпечити населенню якісні умови життя незалежно від місця проживання», - підсумував Максим Боровський.

Р.S. Матеріал підготовлено за інформацією з офіційного повідомлення ОДА.

 
adpartner
 
загрузка...
Загрузка...
   

Комментарии закрыты.

Video >>

Афонские старцы предали Анафеме Путина, Кирилла Гундяева, служителей церкви МП

09.03.2014 - 16:59
Видео, с якобы анафемой от афонских старцев Владимиру Путину, патриарху Кириллу (Гундяеву) и православным иерархам РПЦ, безусловно, не выдерживает никакой критики. Даже афонские монахи не наделены правом отлучать от Церкви, ...

Танк «Азовец» — новая разработка Украины

30.11.2015
Предлагаем познакомиться с новой разработкой ...