Справа вінницьких «чорних маклерів» продовжується – вважає самотня пенсіонерка Валентина Хмель, яка залишилась без житла

Ми вже писали про справу Валентини Хмель. Жінка опинилась у заручниках квартирної справи, відголоску квартирної афери «чорних маклерів» — угруповання, яке діяло у 2003-2004 роках і вбивало людей за житло. Свого часу придбавши таку квартиру із «чорним» минулим, сьогодні Валентина Хмель стала безхатченком.

 

– Я одинока пенсіонерка, не маю ні чоловіка, ні дітей. Родом із Вінниці, але довгий час прожила у Львові. На старість вирішила переїхати ближче до могили батьків. Продала свою приватизовану квартиру у Львові та переїхала у Вінницю.

Через агентство купила однокімнатну квартиру по вулиці Київській. Звідки мені було знати, що свого часу через цю квартиру було вбито людину?

Як потім я дізналась, у 2003-2004 роках у Вінниці діяло угруповання, яке вбивало одиноких людей, а їхні квартири продавало. Як виявилось, одну з них, яка фігурувала у цій справі, я купила. Власника убили, квартиру, як з’ясувалось, продали за підробними документами. Про це мені стало відомо нещодавно.

Над так званими «чорними маклерами» йшли суди. І квартира мала б бути під арештом, але залишається питання: чому в ході судових слухань арешт з квартири було знято? В ході цих маніпуляцій квартиру продали мені. Я її законний власник, що підтверджують документи БТІ.

3,5 року я спокійно проживала у квартирі, аж поки не отримала позовну заяву від матері загиблого чоловіка, який проживав у цій квартирі, про визнання її права власності на квартиру в порядку спадкування після померлого сина. Причому інтереси цієї жінки у суді представляла людина, яка свого часу захищала інтереси одного з учасників кримінального угруповання. Чи не дивно це? І чому не було претензій до попередніх власників квартири, а також винних осіб, а лише до мене?

На сьогодні я маю рішення суду, за яким я, ні в чому не винна людина, опинилась на вулиці. Рішення районного суду було підтверджене усіма судами вищої інстанції. За ним право власності на квартиру визнано за матір’ю загиблого, а щодо мене — виписати, виселити з квартири без надання іншого житлового приміщення. І тепер з дня на день до мене мають прийти представники виконавчої служби, які погрожують мені примусовим виселенням.

Але куди мені, одинокій людині, йти? Поповнювати ряди безхатченків? Я ж купила цю квартиру за власні кошти у занедбаному стані, зробила там ремонт і не маю іншого житла. Свої рішення суд виносив, коли я лежала з гіпертонічним кризом у лікарні. Бо від постійного страху і відчаю вже не знаю, на якому я світі. Чому суд не взяв до уваги мою ситуацію, що я також потерпіла у цій справі?

Я припускаю, що так сталось через зацікавленість у цій квартирі деяких осіб. І це зовсім не матір загиблого чоловіка, якій 83 роки і яка проживає в селі під Молдовою. Бо коли мій представник їздив до неї, вона нібито сказала, що квартира їй не потрібна, але чогось вона боїться. То виходить, що справа «чорних маклерів» продовжується?

Тепер з дня на день я чекаю представників виконавчої служби. Перебуваю у постійному страху опинитися на вулиці. До квартири силою (без участі державного виконавця) намагаються потрапити сторонні люди, постійно погрожують. Я переконана, що ці «активні» дії не є ініціативою самої позивачки, яку я жодного разу не бачила у судових засіданнях. Кажуть, свого часу у цих квартирах були зацікавлені представники правоохоронних органів. Я неодноразово зверталася в прокуратуру, але там посилаються на рішення суду.

У день, коли до Валентини Хмель мали прийти державні виконавці, вона знову потрапила до лікарні.

Сусідів Валентини Володимирівни обурює така ситуація.

– Невже наші правоохоронні органи, влада, не можуть захистити одиноку людину? За ці роки, поки вона ходить по цих судах, її вже, бідолашну, замордували. Як це так – купити квартиру за власну копійку, а тепер виженуть, як, вибачте, собаку, на вулицю? То це такий наш «гуманний» суд? А нащо наші правоохоронні органи, коли не можуть захистити безневинну людину?

Ось як прокоментувала ситуацію адвокат Валентини Хмель.

– Якщо говорити про кожне окреме рішення щодо квартири моєї клієнтки, то, зважаючи на доказову базу, вони не мають права на існування, тим не менш, вони є і приймались у доволі короткі строки. Спершу нібито в інтересах мами загиблого хтось звернувся в суд з приводу того, що вона пропустила строк для прийняття спадщини, — каже адвокат Аліна Шикунова. — Рішенням Замостянського районного суду цей строк було поновлено, хоча на той період, коли слухалась справа, власницею квартири була Валентина Володимирівна, і її право власності було зареєстроване в БТІ. Через деякий час вже було порушене питання про визнання права власності на цю квартиру в порядку успадкування за матір’ю загиблого. І зараз, незважаючи на те що Валентина Володимирівна добросовісний набувач, є інші власники і стоїть питання про її негайне виселення.

На сьогоднішній день заява моєї клієнтки з приводу шахрайських дій щодо реалізації цієї квартири зареєстрована в Єдиному реєстрі досудових розслідувань, триває досудове слідство. Можливо, в подальшому це дасть можливість для скасування неправомірних, на нашу думку, рішень суду та відновлення справедливості щодо права Валентини Хмель на житло.

Джерело: «33 канал»

 
traffer.biz

adpartner
Загрузка...

Комментарии закрыты.

Video >>

Кот пытается найти мышь, зависшую у него над головой (видео)

17.11.2015 - 12:28
Коты, в отличии от собак, больше полагаются на зрение, нюх является вспомогательной опцией. Именно это подвело кота, который унюхав присутствие мыши, никак не мог её найти, хотя она фактически зависла ...

Погладь кота

27.10.2015
Погладь кота! Ведь он так ...

Азарова в Москве сделали экспертом по украинскому языку

03.10.2016
Российские журналисты решили провести анализ ...