Справа вінницьких «чорних маклерів» продовжується – вважає самотня пенсіонерка Валентина Хмель, яка залишилась без житла

Ми вже писали про справу Валентини Хмель. Жінка опинилась у заручниках квартирної справи, відголоску квартирної афери «чорних маклерів» — угруповання, яке діяло у 2003-2004 роках і вбивало людей за житло. Свого часу придбавши таку квартиру із «чорним» минулим, сьогодні Валентина Хмель стала безхатченком.

 

– Я одинока пенсіонерка, не маю ні чоловіка, ні дітей. Родом із Вінниці, але довгий час прожила у Львові. На старість вирішила переїхати ближче до могили батьків. Продала свою приватизовану квартиру у Львові та переїхала у Вінницю.

Через агентство купила однокімнатну квартиру по вулиці Київській. Звідки мені було знати, що свого часу через цю квартиру було вбито людину?

Як потім я дізналась, у 2003-2004 роках у Вінниці діяло угруповання, яке вбивало одиноких людей, а їхні квартири продавало. Як виявилось, одну з них, яка фігурувала у цій справі, я купила. Власника убили, квартиру, як з’ясувалось, продали за підробними документами. Про це мені стало відомо нещодавно.

Над так званими «чорними маклерами» йшли суди. І квартира мала б бути під арештом, але залишається питання: чому в ході судових слухань арешт з квартири було знято? В ході цих маніпуляцій квартиру продали мені. Я її законний власник, що підтверджують документи БТІ.

3,5 року я спокійно проживала у квартирі, аж поки не отримала позовну заяву від матері загиблого чоловіка, який проживав у цій квартирі, про визнання її права власності на квартиру в порядку спадкування після померлого сина. Причому інтереси цієї жінки у суді представляла людина, яка свого часу захищала інтереси одного з учасників кримінального угруповання. Чи не дивно це? І чому не було претензій до попередніх власників квартири, а також винних осіб, а лише до мене?

На сьогодні я маю рішення суду, за яким я, ні в чому не винна людина, опинилась на вулиці. Рішення районного суду було підтверджене усіма судами вищої інстанції. За ним право власності на квартиру визнано за матір’ю загиблого, а щодо мене — виписати, виселити з квартири без надання іншого житлового приміщення. І тепер з дня на день до мене мають прийти представники виконавчої служби, які погрожують мені примусовим виселенням.

Але куди мені, одинокій людині, йти? Поповнювати ряди безхатченків? Я ж купила цю квартиру за власні кошти у занедбаному стані, зробила там ремонт і не маю іншого житла. Свої рішення суд виносив, коли я лежала з гіпертонічним кризом у лікарні. Бо від постійного страху і відчаю вже не знаю, на якому я світі. Чому суд не взяв до уваги мою ситуацію, що я також потерпіла у цій справі?

Я припускаю, що так сталось через зацікавленість у цій квартирі деяких осіб. І це зовсім не матір загиблого чоловіка, якій 83 роки і яка проживає в селі під Молдовою. Бо коли мій представник їздив до неї, вона нібито сказала, що квартира їй не потрібна, але чогось вона боїться. То виходить, що справа «чорних маклерів» продовжується?

Тепер з дня на день я чекаю представників виконавчої служби. Перебуваю у постійному страху опинитися на вулиці. До квартири силою (без участі державного виконавця) намагаються потрапити сторонні люди, постійно погрожують. Я переконана, що ці «активні» дії не є ініціативою самої позивачки, яку я жодного разу не бачила у судових засіданнях. Кажуть, свого часу у цих квартирах були зацікавлені представники правоохоронних органів. Я неодноразово зверталася в прокуратуру, але там посилаються на рішення суду.

У день, коли до Валентини Хмель мали прийти державні виконавці, вона знову потрапила до лікарні.

Сусідів Валентини Володимирівни обурює така ситуація.

– Невже наші правоохоронні органи, влада, не можуть захистити одиноку людину? За ці роки, поки вона ходить по цих судах, її вже, бідолашну, замордували. Як це так – купити квартиру за власну копійку, а тепер виженуть, як, вибачте, собаку, на вулицю? То це такий наш «гуманний» суд? А нащо наші правоохоронні органи, коли не можуть захистити безневинну людину?

Ось як прокоментувала ситуацію адвокат Валентини Хмель.

– Якщо говорити про кожне окреме рішення щодо квартири моєї клієнтки, то, зважаючи на доказову базу, вони не мають права на існування, тим не менш, вони є і приймались у доволі короткі строки. Спершу нібито в інтересах мами загиблого хтось звернувся в суд з приводу того, що вона пропустила строк для прийняття спадщини, — каже адвокат Аліна Шикунова. — Рішенням Замостянського районного суду цей строк було поновлено, хоча на той період, коли слухалась справа, власницею квартири була Валентина Володимирівна, і її право власності було зареєстроване в БТІ. Через деякий час вже було порушене питання про визнання права власності на цю квартиру в порядку успадкування за матір’ю загиблого. І зараз, незважаючи на те що Валентина Володимирівна добросовісний набувач, є інші власники і стоїть питання про її негайне виселення.

На сьогоднішній день заява моєї клієнтки з приводу шахрайських дій щодо реалізації цієї квартири зареєстрована в Єдиному реєстрі досудових розслідувань, триває досудове слідство. Можливо, в подальшому це дасть можливість для скасування неправомірних, на нашу думку, рішень суду та відновлення справедливості щодо права Валентини Хмель на житло.

Джерело: «33 канал»

 
yottos
 
   
загрузка...
  
Загрузка...
RedTram обменный
Loading...

Комментарии закрыты.

Политика >>

Партия беглого экс-министра учинила новую провокацию

25.03.2017 - 13:28
В пророссийских СМИ появилась информация о том, что в селе Колоденка Ровенской области местные активисты «захватили в заложники около 30 сторонников партии «Успішна країна» (ПУК) беглого экс-министра Александра Клименко. Под видом съезда ...

Бирюков конкретным примером жестко попрекнул критиков Порошенко

25.03.2017
Советник президента Юрий Бирюков презентовал ...

Гройсмана сватают в лидеры партии

24.03.2017
23 марта стало известно, что ...

Убийцей Вороненкова назван завербованный Россией Павел Паршов

24.03.2017
Нардеп Антон Геращенко, являющийся советником ...

Экономика >>

Западные эксперты дали оценку экономическим потерям Украины от захвата террористами предприятий Донбасса

22.03.2017 - 14:02
Немецкие советники в Украине рассчитали потери страны от блокады, а также сделали несколько интересных выводов по поводу того, какие последствия для государства она будет иметь. Правда, выводы получились несколько взаимоисключающими. ...

Россия жестко ударила по заробитчанам из Украины

22.03.2017
Госдума запрещает переводы денег в ...

Гройсман провел успешные переговоры по сотрудничеству с Германией

21.03.2017
Премьер-министр Украины Владимир Гройсман провел встречу ...

Roshen продает активы на востоке Украины

21.03.2017
В корпорации Roshen приняли решение ...

Авто >>

Bugatti создала велосипед стоимостью 39 тысяч долларов: видео

25.03.2017 - 15:16
Компания Bugatti создала при участии немецкой фирмы PG сверхлегкий велосипед, состоящий на 95% из углепластика. Всего будет выпущено 667 экземпляров стоимостью 39 тысяч долларов каждый. Велосипед PG Bugatti весит всего ...

Пенсионер из Черниговской области перевел Mercedes-Benz на дрова: видео

22.03.2017
Николай Наумчик нашел заброшенный Mercedes-Benz, ...

Названы самые надежные автомобили

18.03.2017
Компания J.D. Power представила 28-й ...

Криминал >>

В винницком ломбарде помогли раскрыть ограбление

25.03.2017 - 15:47
Ночью 24 марта в Немирове злоумышленник напал на семейную пару, возвращавшуюся домой, и отобрал планшет. Найти подозреваемого помогли в областном центре. Утром в ломбард принесли гаджет, а вскоре по описанию ...

В Виннице детективы НАБУ задержали подполковника и майора СБУ

23.03.2017
Детективы Национального антикоррупционнного бюро Украины ...

Курьезы >>

Лучшие анекдоты недели

25.03.2017 - 13:46
Когда она красит ногти разными цветами – это игра с оттенками, это интересно и красиво. А когда я хожу в разных носках – я дебил тупой. Мы завели собаку, и ...

Кличко назвал свои самые любимые смешные оговорки

19.03.2017
Над «кличковизмами» (это не мы ...

Лучшие анекдоты недели

18.03.2017
В аптеке: – Вам чего? ...

Полезное >>

Эволюция мочалок

20.03.2017 - 16:26
Нас всех давно мучил вопрос: как отмывались наши предки? В смысле – чем они грязь оттирали? Оказывается, кто чем. А хорошая мочалка весьма необходима для поддержания здоровья кожи. Первые записи ...

Сначала замерзнут огурцы, потом водка

19.03.2017
0 градусов – точка замерзания ...

Как приготовить фаршированную рыбу

18.03.2017
Говорят, что у украинцев национальное ...

Когда косметика превращается во врага

17.03.2017
Хорошую косметику женщины стараются беречь ...

Video >>

Два попугая спели человеческими голосами (видео)

23.04.2016 - 16:48
Попугаев, которые имитируют голоса других, принято называть говорящими. Но те, на которых мы предлагаем полюбоваться на видео, гораздо  круче. Они поющие, причем, весьма неплохо, и к тому же дуэтом. Кроме ...

Собачий хоровод вокруг миски с молоком

27.10.2015
Даже щенки понимают, что сервировка ...