Справа вінницьких «чорних маклерів» продовжується – вважає самотня пенсіонерка Валентина Хмель, яка залишилась без житла

Ми вже писали про справу Валентини Хмель. Жінка опинилась у заручниках квартирної справи, відголоску квартирної афери «чорних маклерів» — угруповання, яке діяло у 2003-2004 роках і вбивало людей за житло. Свого часу придбавши таку квартиру із «чорним» минулим, сьогодні Валентина Хмель стала безхатченком.

 

– Я одинока пенсіонерка, не маю ні чоловіка, ні дітей. Родом із Вінниці, але довгий час прожила у Львові. На старість вирішила переїхати ближче до могили батьків. Продала свою приватизовану квартиру у Львові та переїхала у Вінницю.

Через агентство купила однокімнатну квартиру по вулиці Київській. Звідки мені було знати, що свого часу через цю квартиру було вбито людину?

Як потім я дізналась, у 2003-2004 роках у Вінниці діяло угруповання, яке вбивало одиноких людей, а їхні квартири продавало. Як виявилось, одну з них, яка фігурувала у цій справі, я купила. Власника убили, квартиру, як з’ясувалось, продали за підробними документами. Про це мені стало відомо нещодавно.

Над так званими «чорними маклерами» йшли суди. І квартира мала б бути під арештом, але залишається питання: чому в ході судових слухань арешт з квартири було знято? В ході цих маніпуляцій квартиру продали мені. Я її законний власник, що підтверджують документи БТІ.

3,5 року я спокійно проживала у квартирі, аж поки не отримала позовну заяву від матері загиблого чоловіка, який проживав у цій квартирі, про визнання її права власності на квартиру в порядку спадкування після померлого сина. Причому інтереси цієї жінки у суді представляла людина, яка свого часу захищала інтереси одного з учасників кримінального угруповання. Чи не дивно це? І чому не було претензій до попередніх власників квартири, а також винних осіб, а лише до мене?

На сьогодні я маю рішення суду, за яким я, ні в чому не винна людина, опинилась на вулиці. Рішення районного суду було підтверджене усіма судами вищої інстанції. За ним право власності на квартиру визнано за матір’ю загиблого, а щодо мене — виписати, виселити з квартири без надання іншого житлового приміщення. І тепер з дня на день до мене мають прийти представники виконавчої служби, які погрожують мені примусовим виселенням.

Але куди мені, одинокій людині, йти? Поповнювати ряди безхатченків? Я ж купила цю квартиру за власні кошти у занедбаному стані, зробила там ремонт і не маю іншого житла. Свої рішення суд виносив, коли я лежала з гіпертонічним кризом у лікарні. Бо від постійного страху і відчаю вже не знаю, на якому я світі. Чому суд не взяв до уваги мою ситуацію, що я також потерпіла у цій справі?

Я припускаю, що так сталось через зацікавленість у цій квартирі деяких осіб. І це зовсім не матір загиблого чоловіка, якій 83 роки і яка проживає в селі під Молдовою. Бо коли мій представник їздив до неї, вона нібито сказала, що квартира їй не потрібна, але чогось вона боїться. То виходить, що справа «чорних маклерів» продовжується?

Тепер з дня на день я чекаю представників виконавчої служби. Перебуваю у постійному страху опинитися на вулиці. До квартири силою (без участі державного виконавця) намагаються потрапити сторонні люди, постійно погрожують. Я переконана, що ці «активні» дії не є ініціативою самої позивачки, яку я жодного разу не бачила у судових засіданнях. Кажуть, свого часу у цих квартирах були зацікавлені представники правоохоронних органів. Я неодноразово зверталася в прокуратуру, але там посилаються на рішення суду.

У день, коли до Валентини Хмель мали прийти державні виконавці, вона знову потрапила до лікарні.

Сусідів Валентини Володимирівни обурює така ситуація.

– Невже наші правоохоронні органи, влада, не можуть захистити одиноку людину? За ці роки, поки вона ходить по цих судах, її вже, бідолашну, замордували. Як це так – купити квартиру за власну копійку, а тепер виженуть, як, вибачте, собаку, на вулицю? То це такий наш «гуманний» суд? А нащо наші правоохоронні органи, коли не можуть захистити безневинну людину?

Ось як прокоментувала ситуацію адвокат Валентини Хмель.

– Якщо говорити про кожне окреме рішення щодо квартири моєї клієнтки, то, зважаючи на доказову базу, вони не мають права на існування, тим не менш, вони є і приймались у доволі короткі строки. Спершу нібито в інтересах мами загиблого хтось звернувся в суд з приводу того, що вона пропустила строк для прийняття спадщини, — каже адвокат Аліна Шикунова. — Рішенням Замостянського районного суду цей строк було поновлено, хоча на той період, коли слухалась справа, власницею квартири була Валентина Володимирівна, і її право власності було зареєстроване в БТІ. Через деякий час вже було порушене питання про визнання права власності на цю квартиру в порядку успадкування за матір’ю загиблого. І зараз, незважаючи на те що Валентина Володимирівна добросовісний набувач, є інші власники і стоїть питання про її негайне виселення.

На сьогоднішній день заява моєї клієнтки з приводу шахрайських дій щодо реалізації цієї квартири зареєстрована в Єдиному реєстрі досудових розслідувань, триває досудове слідство. Можливо, в подальшому це дасть можливість для скасування неправомірних, на нашу думку, рішень суду та відновлення справедливості щодо права Валентини Хмель на житло.

Джерело: «33 канал»

 
   
 
загрузка...
   
Загрузка...
   
 
Loading...

Комментарии закрыты.

Политика >>

Песков подтвердил, что Порошенко сказал правду

peskov
23.10.2016 - 01:08
В ЛДНР продолжают болезненно воспринимать риторику Кремля, в которой эти террористические образования не ставят и в грош. К сожалению, миролюбивые заявления российских властей сами по себе являются лишь пустыми словами ...
putin

Путин кинул ЛДНР

21.10.2016
То, что Украина добилась на ...
girkin

Кто управляет Путиным

21.10.2016
Стрелков предрек Путину гаагский финал Считая ...

Экономика >>

Почему в Украине дорожает бензин

benzin
23.10.2016 - 21:15
После длительной относительной стабильности цен на АЗС бензин и дизтопливо вновь внезапно выросли. Если в целом по Украине литр горючки за неделю вырос на 30 копеек, то в Виннице на ...
kistion

Кистион рассказал о газовых планах Кабмина

23.10.2016
Находясь 22 октября с рабочим ...
subsidii

Субсидии: сэкономленное за прошлый сезон отберут 

18.10.2016
Получатели субсидий на «коммуналку», которые ...
groysman-6

Нюансы оплаты коммуналки в рассрочку

18.10.2016
Сегодня премьер-министр Владимир Гройсман провел ...

Авто >>

Украинцы предпочитают немецкие авто, — рейтинг стран-производителей автомобилей

avto
23.10.2016 - 16:10
Все знают, что Mercedes-Benz – марка немецкая, а, скажем, Toyota – японская. Однако современный мир настолько глобален, что его промышленные границы давно размыты. Проще говоря, автомобили Mercedes-Benz могут собирать не ...
voditeli-1

Женщины за рулем раздражительнее водителей-мужчин, — выяснили в Hyundai

22.10.2016
Недавнее исследование британского представительства Hyundai ...
alko

Штрафы для водителей могут возрасти до 102 тысяч гривен

07.10.2016
Такое наказание могут предусмотреть в ...

Криминал >>

В Виннице полиция раскрыла сразу два дела по разбойным нападениям

taxi
23.10.2016 - 12:25
Расследование факта разбойного нападения на 30-летнего винничанина утром 19 октября позволило винницким правоохранителям приблизиться к раскрытию «июньского» грабежа двух девушек. В обоих преступлениях ключевой фигурой оказался один и тот же ...
avariya-1

На Винничине в страшном ДТП погибли два человека

22.10.2016
В результате ДТП, произошедшего в ...

Курьезы >>

Субботняя подборка анекдотов

anekdot-2
22.10.2016 - 14:45
— Как часто вы употребляете алкоголь? — Более одного раза в неделю. — А по конкретнее? — Семь. Познакомился с одной дамой с удивительным природным магнетизмом 6-го размера. С утра ...
ekstremal

Экстремал чудом остался жив после неимоверного прыжка

21.10.2016
Буквально за несколько дней видео ...
anekdot-1

Субботняя подборка анекдотов

08.10.2016
Услышано на улице. — Ты ...
azarov

Азарова в Москве сделали экспертом по украинскому языку

03.10.2016
Российские журналисты решили провести анализ ...

Полезное >>

Как отчистить старый ковер

kover-chistka
18.10.2016 - 22:33
Без химчистки и дорогого пылесоса! Ваш старый ковер «засияет» как новый! Вы затеяли генеральную уборку и столкнулись с проблемой не отмываемых пятен на ковровых покрытиях? Чтобы вы могли сэкономить на ...
koshka

Как перевоспитать агрессивную кошку

09.10.2016
Насколько сложно перевоспитать агрессивную, кусающую ...
beremennost

Топ-5 заблуждений о сексе и беременности

18.09.2016
Достаточно нескольких прикосновений во время ...

Video >>

Виртуозная игра на гитаре нетрадиционным способом

21.10.2015 - 13:14
Виртуозная игра на гитаре нетрадиционным способом ...

Четырехлетней девочке доверили провести тест-драйв 18-тонного грузовика (видео)

05.12.2015
Тест-драйв 18-тонного грузовика доверили провести четырехлетней ...

Котенок помог собаке обрести свободу (видео)

18.06.2015
Есть выражение – живут как ...