Іван Мовчан: «Маємо мінус 50 ФАПів і плюс 120 амбулаторій сімейної медицини»

Основний акцент необхідно робити на тих позиціях, що є складовими життя кожної людини: якість медицини, якість освіти, якість життя наших громадян.

Таке переконання висловив голова обласної державної адміністрації Іван Мовчан під час відвідин амбулаторії загальної практики сімейної медицини села Іванівці Барського району.

 Поспілкувавшись із завідувачем медичного закладу та пацієнтами амбулаторії, керівник області зазначив, що на сучасному етапі розвитку системи охорони здоров’я створення і забезпечення належної інфраструктури, підготовка сімейних лікарів та забезпечення їх відповідальності – питання першочергової ваги.

«Президент України ставить сьогодні чітке завдання – забезпечення рівних можливостей для мешканців як села, так і райцентру, міста. І ми в цьому напрямку працюємо досить конструктивно й системно, розпочинаючи роботу з найнижчої ланки, — підкреслив Іван Мовчан. – Якщо вести мову про систему охорони здоров’я, то на цьому етапі ми намагаємось дійти до кожного закладу, відремонтувати його і далі вже думати про те, як забезпечити його обладнанням, збільшити видатки на медикаментозне забезпечення. Переконаний, що саме на такі заходи ми повинні спрямовувати сьогодні свої зусилля».

У підтвердження цієї позиції очільник Вінниччини зауважив, що лише в поточному році в області відремонтовано більше 350 ФАПів та понад 100 амбулаторій. Водночас Іван Мовчан акцентував увагу і на змінах в мережі медичних закладів первинного рівня: поряд зі зменшенням кількості фельдшерсько-акушерських пунктів (з 960 до 910) відбувається інтенсивне зростання чисельності амбулаторій загальної практики сімейної медицини (зі 160 до 280 на сьогодні).

«Сьогодні основний акцент необхідно робити на тих позиціях, що є складовими життя кожної людини: якість медицини, якість освіти, якість життя наших громадян. Тож ці питання й надалі залишатимуться пріоритетними в діяльності обласної влади», — запевнив голова облдержадміністрації.

Р.S. Матеріал підготовлено за інформацією з офіційного повідомлення ОДА.


 
adsteroid

Комментарии закрыты.

Video >>

Появилось видео момента взрыва в стамбульском метро (видео)

01.12.2015 - 22:19
В сети появилось видео, на котором запечатлен взрыв под эстакадой стамбульского метро. Происшествие случилось у центральной станции «Байрампаша» в час пик. Пассажиры эвакуированы через тоннель. Напомним, взрыв прогремел сегодня в ...

Под Донецком ВСУ ликвидировали двух террористов. Фото и видео

01.07.2018
В утренней предварительной сводке за ...

В Сирии ракетой уничтожен российский Су-25, видео

03.02.2018
Российские военные продолжают участвовать в ...