Іван Мовчан: «Маємо мінус 50 ФАПів і плюс 120 амбулаторій сімейної медицини»

Основний акцент необхідно робити на тих позиціях, що є складовими життя кожної людини: якість медицини, якість освіти, якість життя наших громадян.

Таке переконання висловив голова обласної державної адміністрації Іван Мовчан під час відвідин амбулаторії загальної практики сімейної медицини села Іванівці Барського району.

 Поспілкувавшись із завідувачем медичного закладу та пацієнтами амбулаторії, керівник області зазначив, що на сучасному етапі розвитку системи охорони здоров’я створення і забезпечення належної інфраструктури, підготовка сімейних лікарів та забезпечення їх відповідальності – питання першочергової ваги.

«Президент України ставить сьогодні чітке завдання – забезпечення рівних можливостей для мешканців як села, так і райцентру, міста. І ми в цьому напрямку працюємо досить конструктивно й системно, розпочинаючи роботу з найнижчої ланки, — підкреслив Іван Мовчан. – Якщо вести мову про систему охорони здоров’я, то на цьому етапі ми намагаємось дійти до кожного закладу, відремонтувати його і далі вже думати про те, як забезпечити його обладнанням, збільшити видатки на медикаментозне забезпечення. Переконаний, що саме на такі заходи ми повинні спрямовувати сьогодні свої зусилля».

У підтвердження цієї позиції очільник Вінниччини зауважив, що лише в поточному році в області відремонтовано більше 350 ФАПів та понад 100 амбулаторій. Водночас Іван Мовчан акцентував увагу і на змінах в мережі медичних закладів первинного рівня: поряд зі зменшенням кількості фельдшерсько-акушерських пунктів (з 960 до 910) відбувається інтенсивне зростання чисельності амбулаторій загальної практики сімейної медицини (зі 160 до 280 на сьогодні).

«Сьогодні основний акцент необхідно робити на тих позиціях, що є складовими життя кожної людини: якість медицини, якість освіти, якість життя наших громадян. Тож ці питання й надалі залишатимуться пріоритетними в діяльності обласної влади», — запевнив голова облдержадміністрації.

Срочно нужен Кредит?

Кредитная организация и удобный онлайн-сервис
для получения быстрого кредита на банковскую карту
в течение нескольких минут в режиме 24/7
Сервис простого онлайн-кредитования.
Компания является частью международной группы
с опытом успешной работы в различных странах Европы
Мгновенные деньги онлайн и в отделениях.
Для всех новых клиентов кредит под 0%

Р.S. Матеріал підготовлено за інформацією з офіційного повідомлення ОДА.

 
 
recreativ
загрузка...
РэдТрэмОбменный
 

Комментарии закрыты.

Video >>

Боевой кот сфинкс одолевает врага (видео)

06.03.2016 - 12:03
Котов без шерсти многие недолюбливают. Хотя их хозяевам они кажутся милыми и смешными. На предлагаемом Вашему вниманию видео эта замечательная зверюшка пытается, причем, небезуспешно, противостоять бутафорному врагу. Посмотрите, возможно, если ...

Интернет покоряет видео с лысыми кошками в париках

07.08.2016
Страшнее кошки зверя нет. Это ...

Смеющаяся лиса

06.11.2015
Лисе удалось добыть пернатую дичь. ...