Гройсман дав прогноз щодо Антикорупційного суду

Схвалення проекту закону про створення в Україні антикорупційного суду як завершальної ланки антикорупційної інфраструктури стане потужним позитивним сигналом для суспільства та для міжнародної спільноти – наших партнерів та інвесторів. Про це сказав прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час засідання Уряду.

«Прошу народних депутатів об’єднатися навколо закону і створення антикорупційного суду. Це буде сигнал суспільству щодо рішучої боротьби з корупцією. Це буде міцний сигнал всім, хто інвестує кошти в економіку України. Все, що залежить від Уряду, зробимо вчасно», — сказав Володимир Гройсман.

Він додав, що процес створення суду відбуватиметься одночасно з усуванням можливостей для корупції, запровадженням принципів прозорості, які унеможливлять махінації.

«Наприклад, сектор державних закупівель завжди був дуже корумпованим. Запровадження системи ProZorro звело схеми нанівець, — зазначив глава Уряду. – Але  тепер має постати наступний елемент – відповідальність та покарання (за порушення закону). Безкарність буде породжувати злочини».

Прем’єр-міністр додав, що антикорупційний суд має стати прикладом прозорості, відповідальності та незалежності.

«Маю надію, що цього тижня закон буде ухвалено», — дав прогноз Володимир Гройсман.


 
adsteroid
НовостиМира
РэдТрэмОбменный
 

Комментарии закрыты.

Video >>

В сеть попали новые кадры обстрела «Градами» из жилого сектора Донецка: видео

03.02.2017 - 14:13
Видео стрельбы из российских «Градов», находящихся в жилых районах Донецка, опубликовал в соцсетях журналист Денис Казанский. Он указал место, откуда боевики ведут огонь, а также отметил, где велась съемка. Фотографии ...

Мхитаряну судья помог забить лучший гол в карьере: видео

27.12.2016
Бывший плеймейкер донецкого «Шахтера», выступающий ...

Лещенко разрешил сделать видеосъемку в своей дорогой квартире

10.12.2017
Нардеп Сергей Лещенко показал журналистам ...