Григорий Калетник прокомментировал «захват» машин «скорой помощи» на территории Винницкого ликероводочного завода

IMG_0045Предлагаем вашему вниманию ответ пресс-службы Григория Николаевича на запрос «РЕАЛа» по поводу вчерашних событий на заводе «Сотка». Печатаем без купюр.

«Авто, які вилучені із території Вінницького лікеро-горілчаного заводу добре знайомі людям сіл і селищ Немирівського, Іллінецького, Липовецького, Оратівського та Погребищенського районів, де вони вже третій рік довозять лікарів у кожне село: мале чи велике і по тих дорогах, які є.

Багатьом людям спасли життя. Про це були сюжети на телебаченні і в газетах. Кожної зими вони стають на зберігання, щоб з весни і до кінця осені виконувати благородну безкоштовну медичну допомогу людям. Всі вони обладнані ще й ЕКГ- та УЗД-апаратами.

Якщо це погано народний депутат робив для людей, то яка користь людям від того, що представники самооборони забрали ці швидкі допомоги?», — зазначив народний депутат України Григорій Калетні

Прес-служба народного депутата України Григорія Калетніка


 
adsteroid
НовостиМира
РэдТрэмОбменный
 

Комментарии закрыты.

Video >>

Мосийчук устроил драку в облсовете Тернополя: видео

06.06.2018 - 15:43
Если раньше Тернополь делал всевозможные заявки на то, что претендует на звание некой столицы юмора, наряду с Одессой, то события 5 июня в местном облсовете указывают на несколько иную сторону ...

Большой успех украинских силовиков: фото, видео

22.02.2017
Для киевского Майдана в Одессе ...

Подборка смешных анекдотов и забавных видео

18.08.2018
Объявление в фойе Одесского театра: ...