Голова Вінницької ОДА Валерій Коровій розповів про потужний прорив завдяки напрацюванням Уряду

 Держгеокадастр передає землю атовцям й ОТГ

Лише за перший тиждень лютого у Головному управлінні Держгеокадастру у Вінницькій області надано у власність учасникам АТО та родинам загиблих воїнів 207 земельних ділянок, тоді як за цей період загалом по державі передано 633 ділянки.

Робота Головного управління не обмежуються пошуком землі для захисників. Також співробітники Держгеокадастру долучаються до виконання завдань щодо передачі у комунальну власність 34 ОТГ Вінниччини земель сільськогосподарського призначення, які належать державі. Протягом декількох місяців об’єднаним територіальним громадам передадуть 34 тисячі гектарів.

«Хочу нагадати, що курс на децентралізацію було проголошено президентом Петром Порошенко і прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом ще до обрання їх на посади. Курс не змінено… Децентралізація залишається пріоритетною програмою держави, яка передбачає передачу ключових повноважень на місця. І голови ОТГ розуміють переваги, тому завжди чую від них слова подяки Уряду і особисто його голові», - зазначає голова Вінницької ОДА Валерій Коровій.

Меморандум про співпрацю з ГУ Держгеокадастру у Вінницькій області підписали представники всіх 34 об’єднаних територіальних громад. Він передбачає інвентаризацію ділянок, які мають змінити форму власності. Першими – у березні – мають отримати землю Барська, Брацлавська та Вороновицька громади.

«Метою укладання меморандуму є передача цих земель в комунальну власність територіальних громад. Сподіваюсь, що такий крок стане черговим стимулом для інших громад не відставати та починати об’єднавчий процес. Уряд виконує свої плани та обіцянки, і сьогодні всі можуть у цьому переконатися. Передача землі - це одна з практичних переваг децентралізації та стимул до формування нових об'єднань в області», - підкреслив Валерій Вікторович.

За словами очільника області, про необхідність децентралізації В. Гройсман наголошував, ще коли обіймав посаду міського голови Вінниці, підкреслючи, що цей шлях є нагальним.

«Нині ідеї втілюються попри намагання деяких політиків встромляти палиці в колеса та їхні популістські заяви. Сподіваюся, що в кожному селі, селищі чи місті підтримають ідею, зрозуміють її сутність, що дасть змогу швидше реалізовувати замислені Урядом реформи щодо децентралізації», - додав керівник облдержадміністрації.

 
 
adpartner
recreativ
загрузка...
trafmag

Video >>

Новогодняя подборка смешных видео собрала миллионы просмотров: видео

01.01.2017 - 17:57
Рождество и Новый год — это праздники, когда случаются чудеса. И чудачества. YouTube-канал FailArmy недавно подобрал и выложил для просмотра подборку таких забавных и смешных новогодних видео. Назвали ее Christmas Fails. ...

Не самый удачливый гимнаст (видео)

22.11.2015
Неудачи в спорте случаются часто. ...

Собака повторила трюк Мэрилин Монро (видео)

30.11.2015
Многие помнят трюк Мэрилин Монро ...