До відповідальності притягнуто депутата Вінницької обласної ради

Вінницькою місцевою прокуратурою забезпечено участь у розгляді справи щодо притягнення до адміністративної відповідальності за правопорушення пов’язане з корупцією депутата обласної ради Вінницької області.

Так, вказаний депутат Вінницької обласної ради 7-го скликання, відповідно до підпункту «б» пункту 1 частини 1 статті 3 Закону України «Про запобігання корупції», примітки до статті 172-6 КУпАП, являючись суб’єктом відповідальності, на якого поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції», в порушення вимог ч. 1 ст. 45 Закону України «Про запобігання корупції», без поважних причин не своєчасно подав декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий 2016 рік.

За словами заступника керівника Вінницької місцевої прокуратури Карманчук Л.В.,  саме принципова позиція місцевої прокуратури забезпечила успішний розгляд адміністративної справи у суді у достатньо короткий строк, передбачений Кодексом України про адміністративні правопорушення. Як наслідок, депутата визнано винним у вчиненні правопорушення та піддано стягненню у виді штрафу.  

Прокурор Вінницької місцевої прокуратури, юрист 1 класу Д. Марченков

От редакции:

Как выяснил "РЕАЛ" из своих источников, речь о депутате Анатолии Ткаче, который является директором Кирнасовского сахарного завода. Суд оштрафовал его на 850 гривен.

 
adpartner
загрузка...
Загрузка...
 

Комментарии закрыты.

Video >>

Оригинальный бутерброд на завтрак

11.11.2015 - 16:52
Предлагаем Вам оригинальный, и что не маловажно, вкусный и питательный бутерброд. Утром как правило времени на готовку не хватает, а этот видео-рецепт расскажет как быстренько приготовить завтрак. ...