Помер перший заступник начальника УСБУ Вінниччини О. Федоренко

 Пам’яті товариша

Коллектив Управління Служби безпеки України у Вінницькій області глибоко сумує з приводу передчасної смерті  першого заступника  начальника Управління Федоренка Олександра Олександровича

  У 57 років пішла від нас прекрасна людина, яка усе своє життя присвятила сумлінному служінню Батьківщині. Для колективу спецслужби Вінниччини його понад 30-річний шлях офіцера – взірець бездоганної служби, приклад справжньої доблесті і відданості обов’язку. За роки служби в органах державної безпеки за досягнуті результати у роботі він неодноразово удостоювався високих державних  нагород. 

 Для співробітників Управління він залишиться бойовим побратимом, щирим другом і вірним товаришем, чудовою людиною, яка завжди притягувала до себе простотою, скромністю і відкритістю. 

Хай земля буде пухом дорогому Олександру Олександровичу, а світла пам’ять про нього завжди залишатиметься в наших серцях.  

                                                            Колектив Управління СБ України у Вінницькій області

 

 
 
НовостиМира
recreativ
загрузка...

Комментарии закрыты.

Video >>

Интернет покоряет видео щенка, который говорит «мама», когда проголодается

31.07.2016 - 15:28
Наши братья меньшие не перестают удивлять и умилять. Такое впечатление, что животные в последние годы тоже сделали эволюционный скачок. То кошка ребенка спасет, то собака какой-нибудь подвиг совершит… Плюс некоторые ...

На луне дороги лучше (видео)

10.11.2015
Ранее мы показывали Вам, как ...

Мастерский разворот длинномерного грузовика на узкой дороге

18.12.2015
У водителя длинномерного грузовика возникла ...