Чому нардепа Оксану Калетник непокоїть продаж одного з найбільших медіа-холдингів

 Продаж «Українського медіахолдингу» містить в собі відразу кілька важливих факторів, у тому числі досить тривожних, що стосуються розвитку всієї України. Таку думку висловила народний депутат від КПУ Оксана Калетник, повідомляє прес-служба народного депутата.

«Для мене не став подивом продаж холдингу. Сьогодні він дійсно на піку свого розвитку: має талановитий колектив, всі бізнес-процеси системного і грамотного управління чітко налагоджені.

Про те, що холдинг не є «дутою бульбашкою», свідчить той факт, що у Бориса Ложкіна були різні партнери і це був дійсно бізнес, а не політика, — коментує О.Калетник. — Коли я вперше зустріла в 1990-их роках Бориса Ложкіна у Харкові в рекламному агентстві «Піраміда», і після цієї зустрічі народилося видання «Теленеделя», було зрозуміло, що він піде далеко в хорошому сенсі цього слова. Він дуже хороший аналітик, він креативний, він не просто любить те, що робить, а вміє об’єднувати талановитих, грамотних людей. Завдяки цьому народжувалися чудові видання».

 За словами парламентарія, для інвестора нормально створити щось вартісне з нуля і потрібно мати силу характеру це продати. «Я не знайома з покупцем УМХ. Знаю тільки, що це молодий бізнесмен, який створює лідируючі, безкомпромісні структури на різних напрямках бізнесу», — підкреслила вона.

Проте, на думку Оксани Калетник, сьогодні в Україні все більше людей, які продають або згортають свій бізнес. «А це вже тривожний сигнал. Перед нами знову постало питання: чи зможе країна розвиватися і бути сильним гравцем на міжнародній арені без середнього класу? Адже сьогодні ми бачимо тенденцію, коли середній клас воліє все розпродати, купити квиток на літак і відправитися в ті країни, в ту економіку, де їх більше влаштовують закони і все інше. І якщо держава не здатна почути цей тривожний сигнал, то вона ризикує незабаром перетворитися на транзитний пункт між центрами ділової активності. Те, що середній бізнес покидає цю країну масово, говорить про те, що провідним у виборі шляху розвитку економіки далі стане великий капітал. Але і в цьому таборі останнім часом змінюються основні гравці. І якщо вони не зможуть консолідуватися, їх різношерсті інтереси і різниця конфігурацій всередині бізнес-груп розірвуть і їх, і країну, в тому числі в конфліктах між собою», — вважає депутат.

 Джерело: ВИННИЦА.info

 

 
 
НовостиМира
recreativ
загрузка...

Комментарии закрыты.

Video >>

При помощи винтовки исполнили музыкальный хит (видео)

03.01.2016 - 12:56
Как оказалось, музыку можно исполнять на чем угодно. В том числе и с помощью оружия. Известный видеоблогер Крис Чен решил использовать для этого автоматическую малокалиберную винтовку. Музыкальное произведение он выбрал ...

Jaguar F-Pace делает рекордную «мертвую петлю»

18.09.2015
Новый люксовый кроссовер Jaguar F-Pace ...

Что сгорело в небе над Львовом (видео)

25.01.2016
Над Львовом было заметно падение ...

Транспортный самолет Ан-32 выполняет фигуры высшего пилотажа (видео)

15.03.2016
Компанией «Антонов» обнародовано видео учебно-тренировочных ...