Зірки українського шоу-бізнесу замовляють одяг у молодої вінницької дизайнерки Світлани Теренчук

Ми уже звикли до наших дизайнерів, знаємо, хто що може, і виділяємо найкращих. На останніх Днях моди мені сподобались колекції багатьох. А колекція Світлани Теренчук стала для мене відкриттям, адже стиль одягу її помітно змінився.

Сукні максі з легких і не дуже тканин мене захопили, і я спіймала себе на думці, що хочу саме такий одяг мати у своїй шафі. Для цього поспішила до неї у майстерню і заодно поспілкувалася з майстринею про її життя-буття.

 – Світлано, ти в свої 26 років виходиш на подіум з такими іменитими вінницькими дизайнерами, не лячно?

– Звісно, коли проходять сезони моди, то відчуваєш якусь легку напругу з боку конкурентів. А в житті ми рідко бачимося. У кожного своя клієнтура, і ніхто нікому спиці в колеса не пхає.

– Ти не так давно в світі моди?

– Уже п’ять років. Рік, як вийшла з декрету. І почала активно нагадувати про себе всьому місту. Я навіть коли була вагітна сином, активно працювала. У мене взагалі був страшенний токсикоз, і щоб себе якось відволікати, я строчила колекцію. До речі, саме та моя «вагітна» колекція була дуже важка, але дуже вдала. Мене тоді дуже чоловік Сашко підтримав: «Ну, що ти – здалась? А твої клієнти – ти ж їх не покинеш?» І я шила весь час, сидячи з дитиною. Зараз розумію, що можна було таки давати собі перепочинок.

– А ви давно разом з Сашком?

– Із інституту. Ми познайомилися на сцені, він тоді грав за вінницьку команду КВК «Вінницькі перці», а я – від свого Інституту конструювання одягу. Він тоді уже був відомий у Вінниці і за її межами, для мене це було захоплююче – зустрічатися з зіркою.

– Заміж запропонував якось креативно?

– Досить спокійно. Ми тоді кілька місяців позустрічалися, і він почав мені розповідати, що хотів би приходити додому з роботи пізно вночі і чути, як я йому кажу сонним голосом: «Вечеря в холодильнику, розігрій у мікрохвильовій». Тоді я зрозуміла, що він мене розглядає як дружину. Після гастролей Сашко запропонував одружитися, але спочатку, звісно, до батьків повинні були піти. У мене дуже консервативний батько, і Сашко був перший хлопець, якого я привела додому.

– А батьки як відреагували на «кавеенщика» в ролі чоловіка?

– Спочатку насторожились. На їхню думку, хто постійно жартує, той не викликає серйозних відчуттів. Але коли побачили, що мій чоловік справжній хазяїн, то заспокоїлися. Ми і будинок самі будували, і садок садили, і біля хати все робимо. Іноді, коли я на городі пораюсь, чоловік мене підколює: «Ой, хто це там у городі бараболю порпає? Тож відомий дизайнер Світлана Теренчук!» Але я не звертаю уваги. До нас дуже часто в гості приходить напарник Сашка Дмитро Голубєв. Тоді ми вже животи надриваємо зі сміху.

– А не важко жити з відомою людиною – коміком?

– Важко, адже він постійно мене критикує і не хвалить майже ніколи. І його ніколи не буває на свята вдома. А іноді, навпаки, легко, адже ми розуміємо один одного. Я знаю, що його робота у вихідні і свята, і не ображаюсь, адже в ці дні завжди сама. А він у будні розуміє мене, коли я працюю. І у нас не виникає питань з приводу вечірніх приходів. Адже у мене – світські заходи, у нього – гастролі.

– Тобто ревнощів і сумнівів не виникає?

– Які ревнощі, ми ж працюємо на благо нашої родини. Популярність і затребуваність – це не постійні явища. І доки є можливість – потрібно з роботи «вижати» максимум.

– Ти маєш багато клієнтів. Як до тебе потрапити?

– Є трохи, особливо влітку народ активізується. Потрапити легко, в інтернеті у «Фейсбуці» купа моїх контактів. Ціни різні: пошиття вечірньої сукні – близько тисячі гривень, коктейльної — сімсот, але це залежить від тканини і складності роботи.

– Де шукаєш ідеї, а потім для них тканину?

– Ідеї приходять самі, а тканину вишукую всюди, іноді навіть сестра знаходить в київських магазинах потрібні мені орнаменти.

– Що для тебе «Вінницькі дні моди»?

– Для мене це свято. Я, можна сказати, живу в очікуванні, адже дуже хочу продемонструвати, чого досягнула за певний період. Мій батько іноді каже: «Навіщо ти показуєшся?» А я, навпаки, думаю, що таким чином розвиваюся. Демонструвала одяг і у Києві, і у Львові. Але тут все рідне, своє. Єдине, що мене не влаштувало в останніх «днях» – це мала кількість людей. І ще я помітила, що люди бояться напряму до мене прийти, намагаються через когось домовитися, не розумію, чому? Я відкрита для спілкування і співпраці.

– Ти постійно запрошуєш на показ якихось зірок, тобі не здається, що це відволікає глядачів від твого одягу?

– Мені це цікаво, адже мій одяг потім бачить вся Україна на виступах цих людей. Наприклад, з Катериною Бужинською ми взагалі домовлялися про гонорар після її виходу, а вона, побачивши сукню, сказала, що вийде на подіум безкоштовно, але сукню забере собі. Пройшов рік, вона зателефонувала мені і попросила ще щось.

– Незадоволені клієнти бувають?

– Я не задумуюсь над цим, я роблю свою роботу. А якщо людині щось не подобається, то краще делікатно сказати мені про це, ніж не носити річ, за яку гроші віддали.

– Чи надаєш ти перевагу якомусь модельному агентству для демонстрації свого одягу?

– Ні, не бачу різниці між вінницькими агенціями. Хіба що обираю особливих дівчат: Ірину Ярмоленко, Олександру Матковську, Олену Шевченко.

– Носиш тільки свій одяг?

– Мій чоловік, сестра і моя дитина носять одяг, який я шию. І собі шию також. Звісно, не весь гардероб.

Світлана знала, що буде дизайнером, ще з дитинства. Спочатку лялькам шила сукні, потім ескізи малювала. А пізніше батьки запропонували їй отримати освіту в цьому напрямку. Світлана посміхнена і відкрита, тому хочеться їй побажати, щоб цей позитив надовше залишався у її серці.

Джерело: "33 канал""


 
adsteroid
РэдТрэмОбменный
 

Комментарии закрыты.

Video >>

Во Франции судья ударил игрока «Нанта», а затем удалил его: видео

15.01.2018 - 14:50
В концовке поединка французской Лиги 1 между «Нантом» и ПСЖ, где с минимальным счетом победили парижане, «отличился» арбитр Тони Шапрон. «Догоняя» атаку, он упал перед центрбеком хозяев Диего Карлосом, не ...

На Донбассе удалось снять на видео интенсивный бой

25.11.2017
24 ноября СММ ОБСЕ опубликовала ...

Лампа, которая светит за счёт силы тяжести (видео)

21.08.2013
Практически вечный двигатель-лампу, работающую на ...

Трагедии и прелесть Олимпиады

08.08.2016
На Олимпиаде, как и в ...