18 жестких требований Народной Рады Винничины губернатору Мовчану (документ)

Заява Народної Ради Вінницької області від 30 січня 2014 року

Народна Рада Вінницької області заявляє про те, що приміщення по вул. Соборній, 70 в м. Вінниці зайняте громадянами у зв’язку із повним ігноруванням думкою і прагненнями народу як центральною владою, так і депутатським корпусом Вінницької обласної ради. Для знаходження шляхів порозуміння та виходу із кризової ситуації в нашій області вимагаємо:
 1. Забезпечити роботу Народної Ради Вінницької області в приміщенні за адресою: вул. Соборна, 70 в м. Вінниці шляхом надання необхідних приміщень для роботи з громадянами та організаційної роботи. Надавати можливість використання сесійної зали для проведення засідань Народної Ради. Забезпечити обов’язкове врахування рішень Народної Ради в роботі облдержадміністрації та обласної Ради.
 2. Забезпечити вільний доступ у приміщення Вінницької обласної ради по вул. Соборній, 70 для громадян Вінницької області.
 3. Для зменшення впливу виконавчої влади на депутатський корпус органів місцевого самоврядування скласти депутатські повноваження голові облдержадміністрації, головам районних державних адміністрацій, їх заступникам, керівникам структурних підрозділів виконавчих органів влади.
 4. Подати заяву про відставку голові облдержадміністрації Мовчану І.М.
 5. Подати у відставку голові і заступникам голови обласної Ради Татусяку С.П., Кревському І.М. та Медвєдєву Ю.В.
 6. Звільнити від обов’язків радника голови Вінницької ОДА Бевза В.А.
 7. Зміна керівництва та переформатування влади пропорційно до прихильності виборців Вінниччини: 80% є прихильниками опозиції і 20% інших політичних сил. Безумовно звільнити із займаних посад осіб, причетних до корупційної вертикалі.
 8. Змінити керівництво постійних комісій обласної Ради: з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів; з питань регулювання комунальної власності та приватизації; з питань розвитку демократії, гласності, свободи слова, інформаційного простору.
 9. Прийняти бюджет після його аналізу спеціальною експертною групою із 5 осіб, 3-х з яких запропонує Народна Рада. Внести зміни до проекту бюджету у статті, що містять ознаки наявності корупційної складової.
 10. Відставка генерального директора державної організації Вінницька обласна державна телерадіокомпанія «Вінтера» Коваленко Л.Г.
 11. Відставка головного редактора газети «Вінниччина» Добринської Л.А.
 12. Відставка директора департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Василюк С.М.
 13. Гарантії незастосування репресій та переслідувань зі сторони правоохоронних органів щодо учасників громадських протестів; звільнення затриманих активістів; захист активістів, які брали участь у входженні в приміщення ОДА від посягань на їхнє життя та здоров’я зі сторони криміналітету та силових структур; гарантії незастосування репресій зі сторони податкових та контролюючих органів щодо бізнесі активістів.
 14. Винести на рішення сесії питання про відкликання делегованих обласній державній адміністрації повноважень, розірвати договір оренди приміщення за адресою: вул.. соборна, 70 з ОДА.
 15. Не використовувати обласну Раду та облдержадміністрацію як інструмент виборчої боротьби, а націлити їх роботу виключно на вирішення потреб громади.
 16. Встановити пам’ятник Т.Г.Шевченку на площі Театральній в м. Вінниці.
 17. Звільнити з займаних посад начальника Держбудконтролю Вінницької області Блащука С.К. та його заступника Фурдипала.
 18. Припинити переслідування студентів вузів Вінницької області за прояви своєї громадянської позиції. Поновити на навчанні усіх студентів, зщо були відраховані за період з 1 грудня 2013 року.
От «РЕАЛа». Сейчас мы готовим развернутый материал о вчерашних вечерних переговорах НР и власти, а также об их результатах. Вскоре он будет опубликован.

 

 
Loading...
 
загрузка...
  
Загрузка...
 
загрузка...
RTB
RedTram обменный
Loading...

Комментарии закрыты.

Политика >>

Порошенко провел переговоры с Трампом и договорился о личной встрече

19.01.2017 - 01:56
Ставшее еще более известным в Украине после публикации нашумевшей статьи Виктора Пинчука авторитетное американское издание The Wall Street Journal сообщило, что президент Петр Порошенко провел телефонный разговор со вступающим в должность ...

Савченко сделала громкое заявление с эпитетами в адрес Путина и Порошенко

18.01.2017
Надежда Савчекнко после заседания комитета ...

Экономика >>

В Украине подняли цены на сахар

18.01.2017 - 21:36
Поскольку в Украине в нынешнем сезоне собрали рекордный урожай свеклы и произвели гораздо больше сахара, чем прежде, Кабмин решил административными мерами защитить производителей и внутренний рынок. Без обсуждения правительство приняло ...

Названа восьмерка самых богатых людей в мире

16.01.2017
Международная благотворительная организация Oxfam подготовила доклад ...

Авто >>

Топ-десятка малоизвестных автомобилей позднего СССР: фото

12.01.2017 - 18:35
Кончина СССР стала таким ударом для отечественного автопрома, что он до сих пор не может окончательно избавиться от тошноты и головокружения. А что если бы Союз существовал и поныне? Есть ...

Новые Peugeot и Citroen получат встроенные видеорегистраторы: видео

04.01.2017
Компания Garmin объявила о расширении ...

Кабмин утвердил порядок установления ввозной пошлины на легковые авто из ЕС

30.12.2016
28 декабря Кабмин одобрил предложенный Минэкономразвития ...

Криминал >>

В Жмеринке мужчина убил соперника за сердце женщины

19.01.2017 - 09:35
Ревность и кухонные ножи практически одновременно привели к двум трагедиям на Винничине. И если в Бершадском районе получивший ножевое ранение в живот мужчина пошел на поправку, то в Жмеринке потерпевший ...

На Винничине раскрыли группу воров, терроризировавших райцентр

18.01.2017
Чтобы выйти на след злоумышленников, ...

Курьезы >>

Лучшие анекдоты недели

14.01.2017 - 15:58
Дай человеку рыбу – и он будет сыт один день. Погугли один раз про рыбу – и будешь видеть контекстную рекламу рыб всю жизнь. Парень, провожая девушку до квартиры, понял, ...

В России из навоза слепили гигантского Петуха

03.01.2017
Если в украинских селах народные ...

Полезное >>

В Виннице власти утвердили цены на сдачу анализов

31.12.2016 - 15:27
Иммунологические исследования В мэрии Винницы приняли решение об установлении так называемых временных величин тарифов на платные услуги «Городского лечебно-диагностического центра», что по улице Киевской. Как и прежде, это коммунальное предприятие ...

20 продуктов, сжигающих жиры и регулирующих обмен веществ

25.12.2016
Как известно, чтобы выглядеть на ...

Секреты ароматов. Как благоухать духами весь день

03.12.2016
Как сделать так, чтобы ароматный ...

Video >>

Собака повторила трюк Мэрилин Монро (видео)

30.11.2015 - 18:44
Многие помнят трюк Мэрилин Монро с расклешенной юбкой. Когда она случайно, проходя возле вентиляционной решетки, вынуждена была прижимать развивающуюся юбку руками. Потом, правда, повторила это же еще несколько раз, специально ...

Украинские военные разработки. Бронеавтомобиль «Козак»

03.11.2015
27 СРМ-1 «Козак», Украина. Разработан ...